Posledná posadnutosť Kate Bosworthovej? Jej Lietajúci prasiatok

Ošípané vždy znamenali pre moju rodinu niečo zvláštne. Môj otec priniesol moju mámu prasiatku na svoj prvý deň, pretože počul od kamaráta, že ju zhromaždila. Netušila, o čom hovorí, ale keďže to bolo ich prvé rande, prijala dar a nepochybovala.

Nakoniec sa to stalo bežiacim žartom v našej rodine – všetci začali dávať svoje drobné darčeky. Keď pôjdete do jej domu teraz, tam sú prasiatka, platne, solárne … Takže keď som videl tento prsteň v minulom roku, okamžite som myslel na svoju mamu.

V štýle January - Kate Bosworth
TIPS

Najprv som si to všimol na mojej priateľke Leandrovej Medine. Povedala mi, že je to v Retrouvaí a potom ma predstavil návrhárovi Kirsty Stone. Keď som sa bližšie pozrel na prsteň, videl som, že je “všetko možné” nápis skryté vo vnútri. Je to v podstate opak toho, čo hovorí “keď prasia lietať”.

Mám rád posolstvo, že môžeme všetko urobiť niečo v našich životoch. (Moja mama vlastne vybrala moje meno, Catherine, pretože to zrejme znamená “silný a odhodlaný.”) Teraz, keď mám dôležitú schôdzku alebo chvíľu prichádza, nosím môj prsteň. To ma prinúti premýšľať o svojich snoch a prekážkach, ktoré chcem zlomiť. Všetko to z prasiatka. Kto by si myslel?

Bosworth hviezdy v pripravovanom filme Domestici. Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť január vydanie InStyle Magazine, k dispozícii na novinových stánkoch, cez Amazon a pre digitálne stiahnutie teraz.

– Povedala to Jennifer Ferrise

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 + = 57

map