Pozrite sa na fotografie Paparazzi Ashley Graham opätovne používané pre jej najnovšiu plávajúcu kampaň

ashley graham swim
Zdvorilosť

Lashauna Williams

1. mája 2018 @ 9:00 hod

Počasie sa zahrieva! A viete, čo to znamená? Čas vybuchnúť nové plavky! Neexistuje nič, čo by sa mohlo stať úzkostným alebo vzrušujúcim, pretože nájsť perfektný oblek, aby ste si lahodil svoju postavu. A rovnako ako sme robili posledných niekoľko sezón, hľadáme kolekciu Ashley Grahamovej s plavčíkom maloobchodníkom Plavky pre všetkých, aby viedli cestu.

VIDEO: Ashley Graham x plavky pre všetkých – leto 2018

 

A poviem vám, kolekcia v lete 2018 nesklame. Graham, ktorého krivky zabijakov boli nedávno vymenované v Sports Illustrated: Swimsuit Edition, vie niečo alebo dva o hľadaní (a pocit), čo najlepšie v týchto drobných oblekoch. V tejto sezóne Graham poklepala na skutočný zážitok z kapsule, ktorá sa nazýva “Sila Paparazzov. “

SÚVISIACE: 11 plaviek, ktoré sú sexy bez zobrazenia brucha

“Pri natáčaní tejto kampane v Miami začali paparazzi nasledovať nás a fotografovať,” hovorí Graham InStyle.com. “Pri pohľade na ich fotky vyvolali myšlienku:” Prečo nepoužívať svoje fotografie ako obrázky kampane? Tieto surové a neupravené obrazy by ženám pripomínali, že sú “bezchybné” samy osebe a že už majú perfektné plážové telo! “Graham pokračuje:” Samozrejme, že je to skľučujúca vedomosť, že paparazzi mohli zachytiť neopísateľnú fotografiu, ale pripomínam že autentické je krásne a nemám čo skrývať, pokiaľ ide o moje telo, pretože viem, že to mení životy ľudí. “

SÚVISIACE: GabiFresh a plavky pre všetkých, ktoré chcete, aby ste sa cítili silní toto leto

Takže, čo presne môžeme očakávať túto sezónu, sartorially povedané? Graham nás zakryje všetkými základnými potrebami: šikovné kusy, sexy výrezy, čerstvé výstrihy, hviezdne bikiny … určite niečo pre každú ženu. Graham miluje všetky svoje figúrky, prirodzene, ale existuje jedna blízka a drahá pre ňu, “Roaring” plaviek, ktoré, rovnako ako celá zbierka, je inšpirovaná art deco éra 20. rokov.

Posúvajte sa a pozrite sa, čo investujeme v tomto lete. Potom prejdite do plaviekforall.com a nakupujte kompletnú 9-kusovú kolekciu, ktorá je k dispozícii vo veľkostiach od 4 do 22 a cena od 102 do 120 dolárov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 42 =

map