Pozrite si 10 najzákladnejších vyzerajúcich Gwen Stefaniho

V štýle March 2017 HER Gwen Stefani Best Looks - Lead
Getty; Chris Polk / FilmMagic; Trate Patton / NBC / Getty; Frank Micelotta / Getty; John Shearer / AP

Jennifer Ferrise

17 februára 2017 o 15:00

Povedať, že Gwen Stefani rád experimentuje s jej pohľadom, je trochu podhodnotením.

Keď sme prvýkrát stretli hviezdu v deväťdesiatych rokoch, bola hlavnou speváčkou No Doubt a neoficiálna kráľovná punk rock, bojových topánok a vrcholov. Potom sa objavili aj Harajukové vplyvy, ktoré začali v roku 2004, keď vydala svoje prvé sólové album, Milovať. Anjel. Music. dieťa. Ďalšie fázy nasledovali od starého hollywoodského glamour à la Jean Harlow a Marilyn Monroe po dnešnú módu na cestách, vrátane nákladu a letectva.

V dnešnej dobe Stefani objíma svoju jemnejšiu stránku v zametaní siluetách a sprostých tylových výtvorkách Marchesa a Yanina Couture. Možno to má niečo spoločné s mužom v jej živote (ako, Blake!). Či tak alebo onak, myslíme si, že nikdy nevyzerala lepšie.

“Gwen sa vždy oblieka podľa toho, ako cíti a práve teraz sa rozhodne cíti viac dievčenská,” hovorí Mariel Haenn, ktorý spolu so štýlom Rob Zangardi Stefani. “Je to len jej nálada, ale jej pohľad sa neustále vyvíja, späť, keď bola s No Doubt, páčila sa na tomboy twist, ale teraz má rád obliecť veľké romantické šaty a našla spôsob, ako ju objať ženskosť bez straty tejto hranice. “

Keďže Stefani je tiež dizajnérka sama, Haenn hovorí, že riskovať na červenom koberci príde prirodzene k nej. “Má oči na zaznamenanie zaujímavých strihov a výtlačkov, ako aj krásne remeselné spracovanie. Nikdy celkom nevieme, čo skončí – a to je len polovica zábavy.”

Pozrite sa na 10 najlepších vyzerajúci Stefani.

SÚVISIACE: Gwen Stefani spúšťa dve kolekcie okuliarov v jej plote pre celosvetovú nadvládu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − 89 =

map