Pozrite si všetky štýly od Jennifer Lopeza a druhej topánky Giuseppe Zanottiho

tk
Jon Kopaloff / FilmMagic

Isabel Jones

27. júla 2017 @ 11:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Späť k populárnemu dopytu, Jennifer Lopez a návrhár Giuseppe Zanotti spojili sily pre druhú kolekciu vyblednutých stilettov. Všetci spolu teraz: YAAAAAAS.

Kapsuľa jeseň-zima 2017 sa môže pochváliť štyrmi dizajnmi, z ktorých každý je k dispozícii v dvoch jedinečných a sezónne vhodných odtieňoch. Každý štýl je pomenovaný podľa obľúbenej postavy J.Lo v televízii alebo filme Puchi (El Cantante), Gertie (Jersey Girl), Marisa (Maid na Manhattane), Harlee (Odtiene modrej).

Žiadna láska k Svadobný plánovač, Len? Kde je Gigli vykričať? Možno budeme mať Mary a Ricki návrhy v tretej zbierke – ak / kedy sa to stane.

Každopádne, každý pár novo odhalených topánok od firmy J.Lo je vyzdobený buď kryštálmi Swarovski, kamienkami alebo oboma, a tvrdí,.

Každá položka v zbierke predáva od 1,495 USD do 2,795 USD a bude k dispozícii vo vybraných obchodoch Giuseppe Zanotti online a cez luxusné obchodné domy začínajúce v auguste.

VIDEO: Pozrite si obuv z spolupráce Jennifer Lopeza s Giuseppeom Zanottim

 

Prejdite nižšie, aby ste videli každý dizajn z nepochybne očarujúcej kolekcie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map