Prekvapivý obchod, kde Hollywoodské elitné hviezdy vyhodnocujú svoje jesenné skrine

110915-anntaylor-lead.jpg
All Photo Group, FAMEFLYNET PICTURES, AKM Images / GSI Media, Splash News

Danielle Prescod

12. novembra 2015 @ 18:00

Kto nemá rád dobrú výhodu? Rovnako ako my ostatní, celebrity nie sú cudzie k zdravému high-low módny mix. Všetci sme dobre oboznámení s chladnými oporami na dostupnom módnom okruhu: Brandy Melville, Zara, Topshop, Target, ale v meste je nový kandidát: Ann Taylor

Napriek tomu, že je známy svojou vhodnou výbavou, boli #girlbossy Gigi Hadid a Taylor Swift videné vo väčšom dennom oblečení (ahoj, figuríny objímajúce pletené šaty a chladné členkové topánky). V štýle obľúbené Jamie Chung a Kate Bosworth boli takisto spozorované v značke, teda v sukni A a v rukavici, a odvážili sa to povedať, vyzerali sexy. Cue hlboké ponoriť do toho, čo maloobchodník musel ponúknuť na jeseň. Príjemne prekvapený našimi nálezmi a ešte viac cenami, je bezpečné povedať, že Ann Taylor je pripravená byť uchádzačom o niektoré vážne nehnuteľnosti v našich šatách. Tu je návod, ako nakupovať ich vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − = 48

map