Prečo malý prsteň Pinky posilní vašu šperkovú hru

pinky Rings Lead
Zdvorilosť

Caroline Vazzana

15. júna 2016 @ 18:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak ste niečím ako my, letné teplo vás mohlo inšpirovať k tomu, aby ste vyplienili vaše vrstvené náhrdelníky a odložili ste si stohy ramienok na sezónu. Teraz je čas zvoliť si príslušenstvo, ktoré vás neváži nadol, ale stále máte nejaké výrazné iskrenie. Zadajte malý prsteň.

Časť zväzku ružového prstenca súvisí so symbolickou minulosťou. Počas viktoriánskej doby ich nosili jednotliví muži a ženy na ľavej strane, aby naznačili, že nemajú záujem o manželstvo. V hej deň organizovaného zločinu boli spojené Krstný otec-typu mafiánov a boli často používané kolegami padlého muža, aby zaplatili za jeho pohreb. V priebehu deväťdesiatych rokov a skorých vecí, mnohí rapperi uprednostňovali vyblednuté prstence k ťažkým zlatým reťazcom. Dnes ich farebná história urobila z malých kruhov niečo moderného klasika – a v súčasnosti sme v rôznych štýloch.

Teraz nepredpokladáme, aby každá žena ísla von a kúpila si kvetinový kokteilový prsteň pre jej ružičku. Skôr sa rozhodnite pre niečo jemné alebo dokonca personalizované – myslím si, že si vypožičali od chlapcov – esky v zlatom, striebornom a ružovom zlatom. Z klasického monogramového krúžku s označením na jemne zabalený prsteň zdobený drobnými diamantmi je určite malý krúžok, ktorý vyhovuje ľubovoľnému štýlu.

Obliekajte ho hromádkami iných krúžkov a svojimi obľúbenými koktejlovými šatami na noc alebo si ho oblečte s priateľmi s džínsy a obľúbeným oblečeným trikom na príležitostné nedeľné popoludnie. Či tak alebo onak, sme si istí, že tento malý prsteň bude mať veľký vplyv na vašu hru na príslušenstvo. Nižšie nájdete 12 kruhov, ktoré sa pridajú k šperkovnici.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 87

map