Ralph Lauren spúšťa vlastné nákupné skúsenosti v US Open

Ralph Lauren je v serióznom štýle ako tohtoročný US Open. V rámci pokračujúcej sponzorskej činnosti s tenisovým turnajom módna značka zakladá obchod v štadióne Arthur Ashe, aby ponúkla prispôsobiteľnú grafiku na svojich kultových polokošele pre mužov, ženy a deti, teraz až do 10. septembra.

Vytvorenie začína digitálnym zážitkom, kde si zákazníci vyberajú z rôznych RL grafov, vrátane Polo Bear vybavených v uniforme oficiálnej loptovej uniformy, krížených tenisových rakiet a iných tenisových emblemov. Zákazníci majú potom možnosť ďalej prispôsobiť návrhy svojim názvom alebo iniciálkami a vytvoriť jedinečný suvenír na pripomenutie majstrovstiev tenisu US Open v roku 2017.

VIDEO: 17 Celebs, ktorí sú fanúšikmi tenisu

Najlepšia časť? Akonáhle si navrhnúť košeľu v obchode, môžete skĺznuť späť do svojho sedadla a vychutnať si hru, zatiaľ čo vaše košeľu je vyrobená. Akonáhle je vaše košeľu pripravené, dostanete textovú správu, ktorá príde vyzdvihnúť. Pre tých, ktorí bývajú v apartmáne v jednom z VIP apartmánov štadióna, obchod dokonca usporiada zásielku na tričko.

Vlastné košele budú k dispozícii iba na mieste na otvorenej ceste, ale celá kolekcia Polo Ralph Lauren US Open, ktorá zahŕňa tenisové šaty, pamätné tričká a mikiny, je k dispozícii v internetovom obchode Ralph Lauren. Ceny za zbierku sa pohybujú od 20 do 285 USD, pričom vlastné tričká sa pohybujú od 59,50 do 98,50 USD.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 + = 84

map