Reformačný dizajnér Pia Arrobio odštartuje veľmi nereformačné odevné línie

LPA the Label Launch - Lead 2016
Anthony Cabero

Andrea Cheng

11. augusta 2016 @ 16:00

Keď dlhoročná reformačná dizajnérka Pia Arrobio opustila jej úchvatný koncert, našla sa na jednej z tých križujúcich križovatiek: aby si vzala pracovnú ponuku v Zare alebo začala svoju vlastnú líniu. Bolo to nepríjemné, ale napriek tomu trvalo mesiac na to, aby napadlo rozhodnutie. Spustenie upozornenia: Spustila jej štítok a tak sa narodil LPA. 

“Bolo to najviac bláznivý problém, ale potom som premýšľal o konečnom cieli, a to je povedať moje posolstvo,” hovorí Arrobio počas prezerania prezerania LPA, kde nás prešla cez svoju novú líniu. “Kariérne, bol to krok a v hlave som mal toľko nápadov, to bolo pre mňa skutočne zábava.”

Jej posolstvo je v podstate jej štýl. Je to všetko siluety, ktoré osobne miluje, jedinečné ročníky šiat, ktoré sa rozpadli na švách po tom, čo ich príliš veľa nosí, a kvalita skončila, že nebola schopná nájsť nikde inde. Je to dievčenská dievčina, ktorá sa stretne s dievčenským dievčaťom, ktorá je zároveň rock’n roll a bohémská, zvýšená, ale príležitostná, špecifická pre dizajn, ale jednoduchá. Je to úžasná, ale prekvapujúco súdržná vízia. Romantické zvinuté hodvábne šaty, košele a kombinézy sú zakotvené v robustných neutrálnych kašmírových zmesiach v klenutých siluetách s mimoriadne dlhými rukávmi (um, láska), plamene v štýle 90. rokov olizujú rukávy zhotovenej na zakázku (“Klobúky sú sexy , takže som si to urobil so skutočne širokým krkom s obrovskou drapézovou kapucňou, “vysvetľuje.” Nepodrobil som len kopírovanie pánskej mikiny, urobil som dokonalú nadsadenú mikinu. “), a tam sú základy šatníka, ako sú body, spolu so špeciálnymi výstrihami, ako je hnedá kožená bunda s roztiahnutými ružami. Ak očakávate, že to bude kolekcia Reformation 2.0, nenájdete ho tu. 

“Je to všetko, čo som chcel urobiť v reformácii, ale bolo to príliš dopredu,” hovorí Arrobio. “Dievča z LPA je super ženská, ale je to aj fajn, ako som posadnutá Dolce & Gabbanou, ale ja som nosila aj Supreme za posledných 10 rokov.”

Najlepšou časťou je úroveň pozornosti a starostlivosti, ktorú dávajú kúsky, od siluety priamo do tkanín. Nič sa nepohybuje bez jej známky schválenia: “Vyskúšam testy celulitídy a bradavky so všetkými tkaninami. Dala som to na môj zadok a ak môžete vidieť celulitídu, nie je schválená, pretože najhoršia vec je niečo kupovať, dávať si to, a to nie je lichotivé,”hovorí.” Mám model, ktorý sa mi páči, robiť testy na ohýbanie a ja robím testy na booboch – myslím, že odbočka je sexy, a tak urobím triasť test, aby sa ubezpečil, že nič nevyjde. Myslel som na všetky veci, ktoré ma obťažujú o oblečenie a upevnili ich s mojou zbierkou. “

O dobe niekto urobil, nie? LPA štítok sa začína dnes (Emily Ratajkowski je už fanúšik). Prejdite sa a pozrite sa na naše obľúbené a potom prejdite na stránku lpathelabel.com a prevezmite si kompletnú zbierku, ktorá sa pohybuje od 58 USD do 1300 USD. (Nie všetko je teraz k dispozícii – čoskoro sa nasadí viac kusov.)

Nakupujte vyzerajú vyššie: Leopard tlačové šaty, 228 dolárov; lpathelabel.com. Kožená bunda, 1300 dolárov; lpathelabel.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 + = 33

map