Selena Gomez je pohodlné pádové topánky sú len 85 dolárov

selena Gomez
Paul Hebert / Rádio Disney / Getty

Alexis Bennett

31. augusta 2017 @ 14:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Samozrejme, sme zvyknutí vidieť, že Selena Gomez stojí na vysoko obrovských šatách, kým je na červenom koberci alebo na scéne. Ale dievča vie, ako dať nohám prestávku v jej prestojoch. V poslednej dobe fanúšikovia zistili, že Gomez nosí super pohodlné papuče od Ugga.

Je ťažké povedať, ktorý presný pár má Gomez na fotografiách. Ale všetky Ugg papuče sú dosť cenovo dostupné. Môžete získať pár, ktorý vyzerá rovnako ako spevák za 85 dolárov v spoločnosti Nordstrom. To je určite ukradnúť, keď uvažujete o tom, ako robustné sú topánky Ugg.

Gomez je fanúšikom značky už roky. A to nie je prvýkrát, čo bola zachytená na obuvi Ugg. Útulné topánky boli perfektnou kotvou pre niektoré z jej najpohodlnejších vzhľadov, najmä pri cestovaní.

GVK / Bauer-Griffin

VIDEO: Pozri Rosie Huntington-Whiteley v Ugg’s Holiday Campaign

 

Ak ste nezažili, ako mäkké a teplé topánky značiek sú ešte, urobte si láskavosť a pozrite sa na niektoré z najlepších štýlov nižšie.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − 26 =

map