Shop 20 Chic Backpacks, ktoré spájajú módu a funkciu

batoh roundup
ImaxTree, Kevin Sweeney, Andrew H. Walker / Getty

Andrea Cheng

29. augusta 2014 @ 9:05 hod

Návrat do školskej sezóny zvyčajne volá do mysle kytice z čerstvo nastrihnutých ceruziek, hromádky špirálových notebookov a odolných batohov, ktoré dokážu vydržať váhu zadných učebníc. Možno sme dostali naše diplomy, ale dostávame sa do ducha späť do školy najlepším spôsobom, ako vieme, ako s roundup batohov – chic batohy.

Zabudnite na staršie školy s citlivými polstrovanými popruhmi a vreckami na organizér. Táto nová trieda sa môže pochváliť súčasnými výtlačkami, kabrioletnými štýlmi a super-upresňujúcimi trendmi (premýšľať: strihanie, okraj a čapy). Ak ste študent, naše výbery fungujú, keď sú hodiny v sesh a neskôr. Aj keď si ne-študenti berú na vedomie: Niektoré z našich obľúbených hviezd a štýlových ikon sa už obchodovali v tote a peňaženkách v prospech priestrannejšieho pásku.

Vyskúšajte si najkrajšie, najchladnejšie batohy na bloku, ktoré stelesňujú perfektnú zmes módy a funkcie. (Tvoji rodičia a váš lekár bude taký pyšný!)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map