Shop Circle-Shaped kabelky, ktoré sú všade v tejto sezóne

TK
Zdvorilosť

Lashauna Williams

19. augusta 2017 @ 11:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Prišli sme plný kruh – keď to zahŕňa kabelky, to znamená. Áno, nazývame to – kruhová kabelka je tvar momentu a my máme všetko, čo potrebujete, aby ste sa dostali do tohto trendu. 

VIDEO: Michelle Dockery ukazuje InStyle Laura Brown Čo je v taške

 

Instagram štýl je zobrazený v každej možnej liečbe, od zábavných batohov po modernizované horné rúčky na chladenie krížových telies s nastaviteľnými popruhmi. 

Niektoré z našich obľúbených značiek, od spoločnosti COS po Mansur Gavriel, zvládli formu s verziami pre každý rozpočet. Párujte jeden v odvážnom odtieň s minimalistickým pohľadom na farbu popu alebo choďte na skúsený a skutočný neutrál, ktorý sa dobre premieša s celým šatníkom.

SÚVISIACE S DANOU: 20 Hot New kabelky

Začnite s omračovaním nad Veggani (155 dolárov), potom prejdite nadol vidieť päť viac krás, ktoré budete mať na ťažkú ​​rotáciu teraz a dobre do budúceho obdobia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 8

map