Shop J.Lo je Go-to značky pre cenovo dostupné sexy šaty

JLO House of CB - LEAD
John Sciulli / Getty

Lashauna Williams

17.7.2017 @ 19.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak ste niečo ako ja, vy ste sa inšpirovali štýlom Jennifer Lopezovej viac ako dve desaťročia. A my nie sme jediní, ktorí nasledujú spolu s krásou narodenou v Bronxe každý pohľad.

J.Lo upevnila svoje miesto ako módnu ikonu a má šatník naplnený cukrovinkami od značiek ako Versace, Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana, Gucci a Valentino. 

VIDEO: Dvojčatá J.Lo hrá s A-Rod pri bazéne

My, obyčajní smrteľníci nie vždy majú príležitosť (alebo rozpočet!) Nosiť niektoré z týchto návrhárske šaty. Ale čo, keď som ti povedal náš Jenny z bloku v poslednej dobe hojdali nejaké úžasne cenovo dostupné figúrky a že vieme presne, kde ich nájdem? Vedela som, že dostanete vašu pozornosť!

Vstúpte do domu CB, značky, ktorú nie je len milovaná spoločnosťou Lopez, ale bola tiež zaznamenaná na niektorých z najväčších trendových tvorcov momentu. Sestry Kardashian / Jenner, sestry Hadid, Selena Gomez, Ashley Graham, Demi Lovato a samotná Queen Bee, Beyoncé, boli vštepení v oblekoch značky, ktoré sa objímajú v tele, v elegantných šatách a dobre oddelených oddeleniach.

SÚVISIACE: Jennifer Lopez nemôže prestať nosiť túto cenovo dostupnú značku módy

Ale späť do J.Lo! Prejdite nadol, aby ste videli niektoré z našich najobľúbenejších domácich odevov, ktoré podnikateľ nosil, a nakupujte svoje obľúbené na mieste.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − = 37

map