Slávna trénerka Dino Rexy získa svoju vlastnú módnu kolekciu

tréner's Rexy Collection Lead
Zdvorilosť trénera

Andrea Cheng

December 08, 2016 @ 5:15 pm

Milovníci trénerov (milovníkov dinosaurov) a milovníkov všetkých vecí FUN (to by mali byť všetci, naozaj), získajú poslednú zbierku najnovšej zbierky značky kultúrnych kožených výrobkov na oslavu svojho 75. výročia : módna linka, ktorú si Rexy, tréner Dino a milovaný maskot, môžu nazvať jej vlastnou. 

Nápadový návrhár Stuart Vevers, Rexy, sa narodil v roku 2015 a robil jej najprv debut ako malý kúzelný sáčok a potom ako intarzie pletený sveter T. Rex na pristávacej jarnej / leto roku 2016, ktorá odvtedy našla svoju cestu do skriniek celebrít ako sú Chloe Grace Moretzová, Diane Krugerová, Kate Mossová, Millie Bobby Brownová, Zoe Kravitzová a Winona Ryderová. Pre značky N.Y.C. vlajková loď – najväčší obchod s autobusmi vo svete– bola oživená ako 12-noha sochárstvo postavené z viac ako 400 Coach tašky. Ďalším významným míľnikom v živote Rexy? Ona získala hlavnú úlohu v Coach je 2016 dovolenkový film.

A s vlastnou líniou, Rexy naozaj môže byť len najslávnejšia módna dinó. Jej kolekcia (23 položiek v mužskom aj ženskom štýle, cena medzi 25 a 2 000 dolárov) bude k dispozícii od zajtra na coach.com. Medzitým prejdite, aby ste mohli začať s vytváraním Rexy nákupného zoznamu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − = 88

map