Sneak Peek: Kto Čo oblečenie je kolekcia pre cieľ

WhoWhatWear Target Lead
Zdvorilosť WhoWhatWear

Sharon Clott Kanter

21. januára 2016 @ 4:15 hod

Je načase, aby ste si poslušnosť v štýle street-off. Obaja zakladatelia pokornej nadradenosti WhoWhatWear.com, Hillary Kerr a Katherine Power sa spojili s Targetom za kolekciu módneho blogu. Ich prvé vydanie obsahuje 70 covetable nálezov za menej ako 50 dolárov, od každodenných základov (plátno Ts) k odvážnym vrstvám (armáda vesta), s novými of-the-moment kusy pristátie v obchodoch mesačne.

“Chceme pomôcť ženám vystupovať mimo ich komfortnú zónu s týmito šetrnými vzruchom, ako ich nazývame,” hovorí Kerr, “vyskúšajte vzor, ​​tlač alebo pruh. Každá položka je navrhnutá tak, aby spolupracovala, hovorí Power, “aby ženy mohli experimentovať s pohľadom vidiacim na sociálnych ochutnávateľoch.” Len nezabudni na to, aby si vystrojil oblečenie. Prejdite nadol a zobrazte si sedem z našich obľúbených položiek z linky, ktoré sú k dispozícii 31. januára na adrese target.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 62

map