Sprievodca najlepšími džínsy pre drobné ženy

TK
Obrázky BG005 / Bauer-Griffin / GC
Alexis Parente
(Text)

a Jenna Pizzuta
(Market)

Mar 29, 2018 @ 18:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ako niekto, kto je 4’11 “nakupuje džínsy, je neustály boj. Nájdenie oblečenia, ktoré vyhovujú, môže byť výzvou, najmä ak značky, ktoré sa vám páčia, nedajú špecializovať na malé rozmery. Pokiaľ ide o džínsy, najväčší problém je zvyčajne dĺžka, ale nekončí tam. Niektoré drobné ženy tiež bojujú s veľkosťou pasu kvôli proporciám džín, ktoré sú vytvorené pre iný typ tela.

Ak máte každý pár džínov, ktoré vlastníte, lemované na správnu dĺžku, znie trochu vyčerpávajúce, aby ste si to predstavili – sme tu pre vás. Už nič neuvažujete o nakupovaní v detskej sekcii, už nebudete musieť vyčistiť konce vašich džín a dúfať, že vyblednutý vzhľad nikdy nezmizne.

VIDEO: Ako vytvoriť perfektné Frayed Hem na vaše džínsy

Sme tu preto, aby sme vám pomohli nájsť plné džínsy, ktoré budú vlastne fit, farebné džínsy, ktoré sú perfektné pre vás a džínsy, ktoré majú všetky zábavné detaily, ktoré sa dajú tieto vysoké dievčatá nosiť. Nižšie sme vybrali najlepšie drobné džínsy od našich najobľúbenejších odborníkov na dizajn značky J Brand, Joe Jeans, NYDJ, Hudson Jeans a ďalšie. Prejdite na ich nákup.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 84 =

map