Sprievodca nákupom páperovej bundy

spadnúť Jackets
Christian Vierig / Getty

Alexis Bennett

25. augusta 2017 @ 1:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je čas začať premýšľať o kľúčových kusoch, ktoré pridáte do vášho šatníka na jeseň. Mali by ste si zakúpiť tieto topánky alebo investovať do podsvietenia? No, vrchné odevy sú ruky najdôležitejším prvkom každého pádu outfit.

Prečo? Je to prvá a niekedy jediná vec, ktorú si ľudia všimnú, keď ste vonku a počas chladných mesiacov. Pravá bunda má silu bez námahy zdvihnúť príležitostné džínsy a tričká. A svetlo kryty môžu držať svoje vlastné vedľa vašej najkrajších šiat.

Najlepšia časť: Nie je potrebné stráviť tony peňazí, aby ste mohli urobiť vyhlásenie. Môžete získať hlavu-sústruženie spodnej bundy za menej ako 100 dolárov. A ak viete, čo hľadať pri nakupovaní, môžete priniesť domov možnosť, ktorú môžete nosiť po sezóne.

VIDEO: 3 spôsoby, ako štýl denim bunda

 

Potrebujete nejaké usmernenie? Počas nasledujúcej nákupnej cesty si pamätajte na nižšie uvedené tipy a pozrite sa na niektoré z našich obľúbených jesenných bund.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map