Staré námorníctvo len urobilo obrovskú zmenu svojho ročného výmenného predaja $ 1

Každý rok netrpezlivo sedíme v našich počítačoch, dúfajúc, že ​​webové stránky Starého Navy nebudú naraziť počas predaja flip-flopu $ 1. Ale tento rok to bude veľa iného.

Oblasti tehál a malty starého námorníctva sa chystajú premeniť na čierne piatky – hodné bojisko plné zákazníkov šetriacich peniaze, pretože v tomto roku nebudú tieto obchody k dispozícii online. (Viem, že to je smutná tvár.) Budeme musieť pracovať o niečo ťažšie, ako si užívať zľavu. Predaj v obchode, ako je tento, môže byť naozaj bláznivý, takže môžete nastaviť alarmy a zostavu na vašom obľúbenom mieste pred otvorením dverí.

Stará loďstvo tiež dala zľavovú udalosť nový názov a nazýva ju One Dolla Holla Sale. Zdá sa, že montáž, najmä preto, že nakupujúci pravdepodobne bude kričať a kričať v obchodoch. Len dúfame, že bude dostatok inventára pre každého, pretože Old Navy dáva 10-párový limit pre každého zákazníka.

VIDEO: Môžete povedať rozdiel medzi $ 80 Steve Madden a $ 680 Hermès Sandals?

 

Ale na konci dňa zostáva jeden dôležitý detail rovnaký: nízke ceny (1 dolár pre farebné sandále a 2 doláre pre tlačené možnosti). Označte svoje kalendáre. Poďme 23. júna, jeho čas show.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 67 = 68

map