Stiahnite si tieto 3 aplikácie a získajte osobnú liečbu štýlov

Nemusíte byť hviezdou s červenými kobercami, s ktorou sa zaobchádzate ako s VIP. Vďaka novej ploche sťahovania, ktorá vás prakticky spojí so šéfmi štýlu, môžete teraz získať liečbu celebrít pre vašu ďalšiu veľkú udalosť bez toho, aby ste dokonca odchádzali domov. Vyhľadať tieto tri špičkové služby v App Store a nechať profesionálov pracovať s ich kúzlom.

Armarium

stylista App Armarium - Embed 2016
Zdvorilosť

Tu je to, aké to musí byť Charlize Theron: Keď sa prihlásite na účet s armárom, môžete si dohodnúť stretnutie, v ktorom bude jedna z ich štylistov “Štýl brigády” zvážiť to, čo vyhovuje vášmu vkusu a typu tela, vy vypožičané požičané luxusné nálezy pre nadchádzajúce udalosti. Prípadne môžete túto aplikáciu použiť na prezeranie kúskov na úver a rezerváciu vlastných výberov.

Boon + štít

stylista App Boon & Gable - Embed 2016
Zdvorilosť

Zvážte túto bootcamp pre váš šatník, ak žijete v oblasti San Francisco. Vyplňte štýlový profil, zobrať 20 zodpovedajúcich položiek odborníkom doručeným do vášho domova a po tom, ako ich budete skúšať, nechajte to, čo sa vám páči. Váš štýlový odborník prichádza do vášho bydliska, aby vykonal doručenie, takže môže tiež zhodnotiť, čo už máte, a ukázať vám, ako pracovať nové kúsky do vášho existujúceho šatníka.

SPOJENÉ: Táto nová aplikácia od zakladateľa spoločnosti Gilt sa zmení spôsobom, akým nakupujete

HelloShopper

stylista App HelloShopper - Embed 2016
Zdvorilosť

Mať víziu toho perfektného vaku, ale neviem, kde ho dostanem? Vaše vlastné nakupovanie MacGyver bude hľadať možnosti, ktoré zodpovedajú vášmu opisu, a potom vyčistiť internet, aby vám najnižšiu možnú cenu. Tiež skvelé pre darovanie, tím HelloShopper vám môže tiež pomôcť nájsť jedinečné darčeky pre priateľov a členov rodiny.

Všetky aplikácie sú bezplatné; dostupné v službe iTunes. Služby sú bezplatné, ale ceny jednotlivých položiek sa líšia v závislosti od toho, čo si kúpite.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map