Stručná história pomstiacich šiat

Pomsta Dress - Princess Diana LEAD
Jayne Fincher / Getty

Jennifer Ferrise

17. júla 2017 @ 7:45 hod

Rozdelenia nie sú nikdy jednoduché. Ale akonáhle sa dostanete cez mince čipovej čokolády čipu a váhanie sa k Spotify Whitney Houston kanál, niečo čarovné sa stane. Otáčate roh. A nakoniec, ste pripravený vrátiť sa tam a ukázať svetu, že ste sa pohybovali okolo toho, čo je jeho meno.  

To je miesto, kde prichádza pomsta šaty. Na rozdiel od nového strihu (príliš trvalý) alebo nového jogy bod (príliš namáhavé), pomsta šaty vám nový prenájom na váš spoločenský život v priebehu niekoľkých minút. Je to nový štart v módnej podobe. A verte tomu alebo nie, tento pojem má skutočne šľachtický pôvod. 

SÚVISIACE VIDEO: Najviac nahé šaty všetkých čias

V novembri 1994 bola princezná Diana uprostred reklamnej búrky po odlúčení od princa Charlesa. Namiesto toho, aby sme sa skrývali (čo by nám to bolo, bolo by to tak veľa jednoduchšie), kráľovské titulky z úplne iného dôvodu – jej šaty. Už v samotnej noci, keď Charles priznal svoju nevera v neslávnom rozhovore, Diana vystúpila v elegantnom čiernej krivke, obliekajúcom sa od ramenného šiat (nahoře), gréckou dizajnérom Christinou Stambolianovou, aby sa zúčastnila party v Serpentine Gallery v Londýne. A tak sa narodili pomstné šaty.  

Samozrejme, Diana bola už známa ako kráľovský trendista. Ale predtým, ako bola táto noc, jej pohľad bol strašný, sofistikovaný a kráľovský, skôr než sexy. Ten šaty bol najvyššou módnou mocou. A teraz, viac ako dvadsať rokov neskôr, ženy všade stále smerujú svoju vnútornú Lady Di svojimi hlavnými prekážkami. Z Reese Witherspoonovej slnečnej žltej Nina Ricci mini, rozdelenej post-Ryan Phillippe, na kočičí oblek Bella Hadida Alexander Wang na tohtoročnom Met Gala (zjednoť srdce von, The Weeknd), sa pozrieme späť na najlepšie šaty pomstu vždy.          

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 44

map