Sú vedúci klobúky vec teraz?

bella Hadid
TheStewartofNY / Splash News

Andrea Cheng

31. januára 2017 @ 19:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Žiadne iné príslušenstvo nevyvoláva toľko diskusií ako klobúk. Premýšľajte o tom. Je to najpolárnejšia kategória v móde. Baret – buď to nenávidíš, alebo to máš rád. To isté platí pre fedoru. Alebo panamu. Alebo klobúk na bravčové koláče. Alebo viečko na papier. Alebo klobúk (trepanie). Ak existuje široko akceptovaná, bola by to čačka, ale aj tak viem niekoľko ľudí, ktorí by radšej bolestne znášali podsadené tempo ako skĺznuť na čiapočku.

To všetko nás prináša k tomu, čo by mohlo byť ďalším kontroverzným klobúkovým trendom: dirigentský klobúk, ktorý prechádza mnoho monikerov – poručík, grécky rybár, kadet, šofér. A ako sa vytvárajú všetky trendy, je už v tejto sfére dievčatá, s Bella Hadidom, Kendallom Jennerom a Ciara ako jej obhajcami celebrít.

Ale pre všetkých klobúčníkov tam vonku (vinný), poďme preskúmať pozitíva pred zamietnutím úplne. Je pravda, že je to čisto dekoratívne, ale Kim Duong, V štýleje digitálny módny asistent a un-uzatvorený vodič-klobúk-milovník, hovorí, že Bill zachránil ju z búrky pri viac ako jednej príležitosti. Okrem toho dodáva, že prináša pohodu dievčatá, glam-rock estetiku.

Príslušný redaktor Elana Zajdmanová, ozve sa sentimentu. “Pre mňa je to veľmi supermodelka 90. rokov,” hovorí a volá Christy Turlington, Naomi Campbell a Claudia Schiffer. “Klobúk je veľmi cool-dievča a model off-duty.”

VIDEO: Trendy jarnej módy, ktoré hľadáme v roku 2017

 

Chcete ho teraz? Pokračujte v posúvaní, aby ste sa dostali do tohto trendu skôr, než vybuchne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 + = 37

map