Tajomstvo byť štýlovým cestovateľom? Tieto Chic kabelky a prepravné kufre

kabelka Luggage Combinations Lead
Zdvorilosť
Andrea Cheng
(Text)

a Callie Turnerová
(Market)

23. novembra 2016 @ 12:00 hod

Keď hovoríme o módnych párovaniach, prvé z nich, ktoré prídu na myseľ, sú blejzre a ostré knoflíky, biele tričká a džínsy, mikiny a džínové bundy. Ale kabelky a kufre? Áno, áno, ideme tam. Napriek tomu, že tam nebudú roj paparazzi úzkostlivo čakajúci na letiskách, aby si zacvakli vaše oblečenie na nastavenie trysiek (alebo možno to bude?), To nie je ospravedlnenie pre zanedbanie vašej priority číslo jedna: byť najchudobnejším cestovateľom v kabíne.

Najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť to, druhá na priame kopírovanie celebrity a ich štýl letisko, je tote tota sezóna je najvyhľadávanejšie peňaženku, ako si kolesá dokonca chicer kufor. Keď dokončujeme naše plány vrátiť sa domov pre dovolenku (alebo sa snáď pripraviť na cieľové stretnutie?), Nezabudnite na svojich dôveryhodných cestovných spoločníkov: elegantný a lesklý kufor alebo priestranný kožený nosič alebo neuspokojivý týždeň. S týmito spárovaniami by ste mohli nosiť pot a stále ste sa dostali na najlepšie oblečený zoznam. vážne.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − 67 =

map