Táto Jedna vec vám prinesie letné šaty okamžite vyzerajúce chladnejšie

Kendall Jenner
Presley Ann / Patrick McMullan / Getty

Alexis Bennett

5. júna 2017 o 15:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Glamorové šaty sú určite letné sponky, ktoré definujú sezónu. Avšak môže byť ťažké, aby vaše kvetinové-tlačové šaty vyniknúť v dave podobného vzhľadu. Ale je tu jedna položka, ktorá okamžite obnoví akékoľvek sundress: A to je malá biela topánka. (Môžete nakupovať naše obľúbené nižšie.)

Počas víkendu nám Kendall Jenner ukázal, ako sa to deje s dvoma letnými oblečeniami. Po prvé, ona ukázala až do 10. ročníka Veuve Clicquot Polo Classic nosiť vlastné Dolce & Gabbana šaty zahrnuté v hortenzie. Jej zodpovedajúca kabelka ($ 2,292; farfetch.com) a šál ($ 315; farfetch.com) udržiavali dámske vibrácie, ale jej kožené topánky značky Staurt Weitzman pridali perfektný postoj k jej vzhľadu.

Jenner priniesla topánky cool-girl na ďalšie kolo. Tentokrát nám dala celobiely príklad s krajkovou šatkou od Daisy. Obaja vyzerajú ako dôkaz toho, že aj keď nie ste v šiat, svieži biely obuv sa bez námahy pridá k ženským kúskom.

VIDEO: Pozri Kendall Jenner’s Best Throwback Instagram

 

Ahead sme zhromaždili svoje obľúbené biele topánky, ktoré vám pomôžu vyskúšať štýlový vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − = 12

map