Táto kolekcia Influencer’s Swim je úžasná a je dostupná až do veľkosti 26

katie Sturino x Bruna Malucelli Swim
Zdvorilosť

Lashauna Williams

18. júla 2018 @ 10:00 hod

Keď premýšľate o piesočných plážach a krásnych bikinách, nie je miesto, ktoré by mohlo prísť na myseľ tak rýchlo ako Brazília. Takže kto lepší ako brazílsky domorodec a plavčík dizajnér Bruna Malucelli, vytvoriť novú líniu veľkokapacitných plaviek? Značka značky Malucelli je už dlho svetlým bodom v rozhovore o pozitívnej kondícii a pomáha jej privádzať svoje návrhy ženám všetkých veľkostí. Spolupracovala s veľkým štýlom ovplyvňujúcim Katie Sturinom a s čerstvým maloobchodným miestom s veľkosťou 10+ kusov.

VIDEO: Práve teraz: Aly Raisman

Sturino, mozog, vtip a krása za značkou 12ishstyle.com a krása značky Mega Babe už dlho podporujú pravdivosť, pokiaľ ide o krásu a módny priemysel. Žiadny photoshop, žiadny fakel; nebude to mať, čo jej robí dokonalou spôsobilosťou na spoluprácu v plávaní, ktorá je celkom skutočná. 

“Myslím, že je zaujímavé, že veľa správ, ktoré dostávam, pochádza od žien, ktoré majú veľkosť 6 alebo 8 a bojujú s obrazom tela,” hovorí Sturino. “Ak ženy, ktoré sú bližšie k ideálnemu telu médií, nemôžu byť spokojné s ich váhou, kto môže? Preto hovorím ženám” Nikto sa nestará o to, ako vyzeráte pri bazéne. v tejto zimnej sezóne ste naozaj zasiahli telocvičňu Vy ste jediný, kto sa potrestáte sami, tak zastavte Kúpte si plavky, ktoré máte radi Zastavte posadnutosť nad celulitída alebo veci, ktoré nemôžete zmeniť Vychutnajte si pláž! ” 

“Toto je druhá kolekcia, ktorú robíme v plusovej veľkosti,” hovorí Malucelli. “Bolo to veľmi organické, keď sme začali rozširovať naše veľkosti, Katie spätná väzba na našu poslednú kolekciu bola úžasná, bola to tá, ktorá o nás hovorila Brooke Cundiffa z CoEdition, a potom je ostatná história. tejto spolupráce a začali sme vyvíjať [túto zbierku] ďalší deň. “

SÚVISIACE: Ako som získal dôveru tela bez straty hmotnosti

“Katie ma zaviedla do spoločnosti Bruna a zamilovala som sa do svojich návrhov,” hovorí Cundiff, spoluzakladateľ a hlavný obchodný riaditeľ spoločnosti CoEdition. “Je to zábava, chytrý, sofistikovaný a okamžitý okamžik Chcel som dať ženu CoEdition niečo špeciálne v plavkách, to bolo prirodzené segue.I tiež miluje Katie štýl, takže schopnosť priniesť jej oko a chuť spolu s Brunou poskytnúť zákazníkovi spoločnosti CoEdition niečo, čo nielen vyzerá skvelo na ne, ale je jedinečné pre spoločenstvo, bolo príliš dokonalé. “

Táto kolekcia obsahuje deväť štýlov, ktoré sú k dispozícii v zábavnom sortimente odvážnych pruhov a farieb, ktoré vám umožnia monogram s až 13 písmenami. “Milujem personalizáciu,” hovorí Sturino. “Má to pocit, akoby boli vyrobené len pre nás.”

Ďalšie obľúbené sú jej: “Som blázon na pruhy a na čokoľvek farebné. Chcem obleky, ktoré ma prinášajú pocit šťastia, keď ich dám, niečo, čo vyzerá ako to, že sa pokúša skryť moje telo.”

SPOJENÉ: Sprievodca bielou tričkou Essential Plus

Každý oblek predáva za 229 dolárov (s výšivkou alebo bez vyšívania) a je dostupný vo veľkostiach až 4X / 26 na coedition.com. Prejdite nadol a pozrite sa na niektoré z našich obľúbených položiek!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map