Táto značka značky Meghan Markle schválená obuvi obnovuje domáci papuče

birdies - embed 1
S láskavým dovolením @ BirdiesSlippers / Instagram

Kim Duong

05 októbra 2017 @ 19:30

Možno budete musieť skontrolovať nás, ale premýšľajte papuče a je ľahké začať premýšľať lame, froté šmýkačky, ktoré nosíte iba okolo domu, aby ste udržali nohy v teple čoskoro po. Správny? Naznačte si šikovný papuče, v ktorom by sme sa nestratili v rozpakoch, že sme sa chytili – budeme čakať.

No, ukáže, že nemusíme čakať dlho. Zadajte: Birdies, aka značka topánok, ktorá v skutočnosti vytvára elegantné polstrované pantofle pre módnu módu. Odstráňte predstava, že tenké šatky na froté látky sú vašou jedinou voľbou, pretože tu je značka, ktorá ponúka domáce papuče, ktoré by mohli zdvojnásobiť povinnosť ako roztomilé byty, ktoré by ste boli ochotní nosiť von z domu (a nakoniec, mám pravdu?).

VIDEO: Mincovník: Najdrahšie topánky, ktoré si môžete kúpiť

Zdvorilosť

Odkazujeme na gumovú podrážku a vstavanú podložnú podperu. Bridlicové papuče umožňujú skutočne ľahké prechádzať z vnútra do vonkajšieho prostredia, bez potreby výmeny oblečenia. Chcem povedať, požiadajte Meghan Markle, fanúšik Birdies, pretože prakticky je to koncepcia značky.

Milujte všetko o tomto! Ďakujem vám krásne @ meghanmarkle! ���������� @ suits_usa #birdiesmoments #birdiesonset. Repost z @ meghanmarkle pomocou @RepostRegramApp – Nastavenie životnosti. Zvláštna príležitosť vetra. #suits #BTS #crazyhairdontcare @suits_usa (podrobnosti o oblečení: jeans @ paigedenim // topánky @birdiesslippers // coat @smythejackets)

Príspevok zdieľaný Birdiesom San Francisco (@birdiesslippers) dňa

 

Či už ste super mama, práca z domu bojovník, alebo len jednoducho niekto hľadá bytov, ktoré sú tak pohodlné, ako sú elegantné, prejdite si nakupovať niektoré z našich obľúbených Birdies papuče.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 4

map