Tenisky 60 dolárov, ktoré nosia všetci celebrity

Kendall Jenner
James Devaney / GC Obrázky

Andrea Cheng

10. februára 2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vy chlapi: To je ten nový tenisový dres, ktorý sa preniká do uličke. Oprava: Nový starý teniska. Vans Old Skools prvýkrát urobili svoj debut v roku 1977 ako značka korčuliarov s nízkym top dizajnom, predstavovať teraz-iconic “jazz pruh.” Štyridsať rokov neskôr (je to ich výročie!), Sa nezmenilo nič iné, než získanie celosvetového uznania, nájdenie miesta v móde prostredníctvom kolabín (Marc Jacobs, za jedného) a teraz dodávať obuv niektorým z najsmutnejších ľudí svet so svojim milovaným dizajnom. 

Keď vidíte, ako sa dnes začína väčšina trendov, najprv sa začalo s kŕdami hviezd v štýle ulíc, potom s celebritami a čoskoro to bude vy. Prejdite sa, aby ste zistili, ktoré A-listers už prijali na klasické Old Skools, a nakupujte pár pre seba.

VIDEO: Trendy jarnej módy, ktoré hľadáme v roku 2017

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 1 =

map