Tento neočakávaný zimný trend skutočne vyzerá dobre aj v lete

TK
Roger / BACKGRID

Alexis Bennett

26. júna 2017 @ 4:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak máte radi investovanie do kusov, ktoré sa môžu nosiť po celý rok, oceníte tento trend. Luxusné samety už nie sú vyhradené len pre chladnejšie obdobia. Hviezdy ako Kendall Jenner udržiavajú drvenú textíliu vďaka jasným farbám a letným detailom.

Počas párty pre jej sestru Chloé Kardashian, 21-ročný model nám ukázal, ako nosiť fuzzy materiál na teplý večer. Jej horúce ružové topánky Balenciaga (995 dolárov, net-a-porter.com), ktoré sú k dispozícii aj v čiernej farbe, boli spárované s párom vysoko pásových džínsov a okrajovou plodinou.

Dokonca aj Kourtney Kardashian, je na palube so zachovaním tých sametových kúskov von na leto. V ten istý večer si obliekla topánku Hardware London z nohavíc a nohavice vyrobené z teplej tkaniny.

Takže nie je potrebné zabaliť vaše zamatové vzory so zimnými kabátmi. Stačí sa uistiť, že zostanete v pohode miešaním letných akcentov s vašim pohľadom. 

VIDEO: Najdrahšie topánky, ktoré si môžete kúpiť hneď teraz

 

Ahead sme zhromaždili naše obľúbené sametové topánky, ktoré vám pomôžu vyskúšať všestranný trend.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 33 =

map