The Underboob je prekvapujúcim trendom bikín, ktorý sa tento rok preberá

Kourtney Kardashian
Splash News

Alexis Bennett

3. mája 2017 @ 19:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Presuňte sa, bočné prsia. Existuje ďalší trend, ktorý sa chystá prevziať tento rok v lete. Sme si istí, že ste už videli niekoľko známych, ktorí nechali spodnú časť svojich prsníkov vyskočiť z ich blúzkov – ako sú mikrovlákna Lady Gaga a Beyoncé športová podprsenka Limonáda. Tento trend však určite zvyšuje rýchlosť v oddelení plaviek.

Existuje niekoľko hviezd, ktoré nechávajú drobné topy bikín postaviť tak, aby vyzerali skvele. Namiesto toho objímajú malý dizajn a hrdo odhaľujú hlavnú pleť. Neverte nám? Len prejdite Sports Illustrated’s plavky otázka. Odštiepenie pod nohami bolo na každej ďalšej stránke. Príklad A: Gigi Hadid je iskrivá bikini nižšie.

Želám všetkým mojim priateľom na @si_swimsuit úžasný mesiac vydania! ♡ much love @mj_day @ darciebaum @ja_neyney @ juliedeichman @robbriley

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@ gigihadid)

VIDEO: Celebrity v Bikinách

 

A Hadid nie je sám. Existuje toľko iných hviezd, ktoré sú tiež na palube s odvážnym trendom. Podržte posúvanie nižšie, aby ste videli, ako sa to deje, plus shop look-alike bikiny, aby si horúci vzhľad taky.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − 92 =

map