Tibi je Online Sample Predaj je Freak-Out hodný

Tibi Sale
Zdvorilosť (4)

Kim Duong

21. marca 2017 @ 6:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Počúvajte, ukážka predaja nie je žiadny vtip. Ak ste nikdy nedošli k jednému, tu je to, aké sú: strašné. Je tu veľa spěch a veľa tlačí, ako ste nútení do pop-up shop s nulovými šatňami a hromadou módne-hladní zákazníci všetko čistiť pre tento dizajnérsky obchod. Dobrou správou je, že niektorí dizajnéri sú hostiteľmi svojich vzorových predajov online. Ešte väčšia správa je, že Tibi je jedným z nich.

Prejdite na stránku predaja vzoriek Tibi a pripravte sa na vyprázdnenie svojho bankového účtu v mene spoločnosti až 80% z ceny. Áno! To je skutočné! A nie! Ešte nie je vypredané! Ale konajte rýchlo, pretože zatiaľ čo predaj končí tento štvrtok 23. marca, kusy sa (pochopiteľne) predávajú pri turbo rýchlostiach.

VIDEO: Trendy jarnej módy hľadáme ďalej

 

Ak potrebujete nejakú inspo alebo len chuť tohto mahoozívneho predaja, prejdite pre naše výbery z online predaja vzoriek spoločnosti Tibi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − = 17

map