Tieto celebrity-schválené džínsy boli okolo 145 rokov

Levi's x karla
Zdvorilosť

Alexis Bennett

18. mája 2018 o 15:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Označte svoje kalendáre. 20. mája oslavujeme narodenie Leviho džínsy. No, nie sú to presné narodeniny. Ale je to deň, kedy Levi získal patent na vrecká nitu na ikonických 501 džínsoch, ktoré nájdete všade, od Macyho až po Bloomingdale. Takže každoročne značka oslavuje Levi 501 Day 20. mája. V tomto roku sa stávajú 145. narodeninami, takže značka sa vyberie všetko, spojila sa s celebritou stylistkou Karolou Welchom, aby vytvorila kolekciu s limitovanou edíciou.

Welch je módna profesionálka za mnohými A-listerovými oblečeniami – ako je Amber Heard a Karlie Kloss. Plus je zakladateľkou značky x karla. Spolupráca Leviho x karla je snom denného milenca. Nájdete tu dve nové verzie celebrity-schválené Levi je 501 džínsy, bundy trucker bunda, western-inšpirované košele, plus chladný plisovaný jean.

“Je to všetko veľmi prispôsobené zameranie,” hovorí Welch. “Chcela som si predstaviť, aká bude budúcnosť vinobrania. Ak ľudia obývajú Mars 200 rokov, aké budú deti na sebe? Táto myšlienka vytvoriť niečo, čo by sa nakoniec stalo kultovým kusom vinobranie, je základom celej zbierky. “

Samozrejme, kampaň je naplnená všetkými priateľmi celebrít Welche – ako Amber Valletta, Tracee Ellis Rossová a Yara Shahidi. i V štýlešéfredaktorka Laura Brownová robí portrét. Čo je ešte viac vzrušujúce? Levi’s robí dar na organizáciu Everytown for Gun Safety Support Fund na počesť zbierky. Teraz to je to, čo nazývam win-win.

Chyťte svoje obľúbené celebrity v kampani nižšie. A pripravte sa na veľký deň 20. mája.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 + = 41

map