Tieto moderné nové doplnky nie sú vaše priemerné náušnice

osobnosť Trend: Ear Jackets
Zdvorilosť

Andrea Cheng

14. mája 2014 @ 9:25 hod

Pokiaľ ide o anatómiu náušníc, zadná časť má zadnú časť pre komponent smerujúci dopredu. Zvyčajne sa to prehliada (a často sa stráca). Teraz však vidíme zmenu rolí vďaka novému trendu v klenotníctve, kde podklad slúži účelu, ktorý presahuje rámec držania čapu.

Vytvoril si bundy, je to ozdobná figúrka, ktorá spočíva na stĺpiku za lalokom – visí a sleduje krivku ucha. Trend už získal trakciu. Prípadová vec: Diane Krugerová urobila ostrý výrok na premiére Fargo, a doplnili jej šnurovacie kombinézu Zuhair Murad s eklektickou zmesou náušníc, ktorá zahŕňala jej vestu Jacquie Aiche, štrbinu na chrupavku a manžetu na ucho.

Náušnicové bundy nás priviedli k vyhľadávaniu ďalších vzorov a našli sme zaujímavý ružový hrebeň s vyčnievajúcimi listami a súpravou inšpiráciou pre fanúšikov. Následne sme rozšírili rozsah nášho vyhľadávania na všetky dekoratívne podklady. Od hrotov až po kly, tu sú naše nepríčetné náušnice, ktoré sú chladné, očarujúce a divoké, valecné do jedného (alebo v tomto prípade deväť). 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − 90 =

map