Tieto nové Braletty môžu byť len najkompaktnejšie

Či už ste fanúšikom spoločnosti MeUndies alebo o ktorých ste o nich nikdy nepočuli, myslíme si, že budete chcieť čítať, najmä ak sa vám páči pohodlné po celý deň (kto nie?). Pre tých, ktorí nie sú oboznámení, sú to predplatené spodná bielizeň značky, a my nie sme prehnané, keď hovoríme, že sú celkom pravdepodobne najkompaktnejšie spodná bielizeň, ktorú môžete nájsť (dokonca aj Kylie Jenner a Bella a Gigi Hadid sú fanúšikmi).

Zostať pohodlne v mojom @ meundies Čas skočiť do postele po tomto dlhom týždni. ❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie (@kyliejenner)

To, čo odlišuje ich produkty, je tkanina, ktorá je vyrobená z Lenzing MicroModal – prirodzene mäkkého a udržateľného vlákna vyrobeného z bukových stromov. Sú oveľa mäkšie a pružnejšie ako vaše priemerné zásuvky na bavlnu, čo je naozaj perfektná kombinácia atribútov, ktoré chcete v spodnej bielizni.

SÚVISIACE: 4 Ultra-Chic Vyzerá to, že ukázať svoju podprsenku podprsenku

K dispozícii v štýloch pre mužov aj ženy, značka oblečie množstvo rôznych útulných základov, od obliečky na tričká až po ponožky, a dnes, 22. septembra, spúšťajú braletty – a jo, sú vyrobené z toho istého magické tkaniny. Sme celkom nadšení, pretože podprsenky nie sú zvyčajne známe, že sú pohodlné (ako vôbec).

VIDEO: mincovník: 5 kusov Travel Swag, ktoré vám pomôžu

Cena za 28 dolárov za plné farby a 32 dolárov za výtlačky sú podprsenky cenovo dostupné. Niektoré odtiene a vzory, ktoré môžete očakávať, sú čierne, Heather Grey, Moss, Cabernet, Orchid, Modrá vlna, Living Coral, Victory Lap (šachovnica), Stripes Forever a Space Cadet. v súčasnom sortimente spodnej bielizne. A najlepšia časť je, že obidva štýly – U-Back a T-Back – sú obe bez podviazania. Tieto braletty určite prinesú maximálnu úroveň komfortu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 + = 34

map