Tieto tenisky schválené tanečnicou sú našim ďalším nákupom športovísk

V roku 2014 založili dvaja obchodníci s názvom Johannes a Chris založený Koio, ktorá sa zameriavala na výrobu obuvi, ktorá by ich “sprevádzala v akejkoľvek otázke a prispôsobila sa akejkoľvek situácii.” Ako obuvi, ktorá je obsedantná, môžem vám povedať, jednoduchý výkon. Teleso telocvične nie je kancelársky vhodný tenisky nie je vhodný tenisky … alebo by to mohlo byť? Koio dokazuje, že jedna teniska dokáže všetko. Ich topánky ručne vyrábané v srdci Talianska sú rovnako ideálne na dlhú prechádzku v parku a večer. Dôverujte nám, nosili sme ich. Dokonca aj chladnejšie? Značka sa vždy snaží robiť viac. “Kolekcia” je segmentom ich podnikania, ktorý im umožňuje spojiť sa s super chladnými vplyvmi (ako JonBoy), aby spolupracovali na špeciálnej obuvi. Ich posledný štart sa dnes uskutočnil s hlavným tanečníkom amerického baletu James Whiteside.

TENTO TÝŽDEŇ: Uvoľnenie našej špeciálnej edície s @ jamesbwhiteside – hlavným tanečníkom v americkom baletnom divadle. Zostaňte naladení na presný čas! ��: @levijfoster

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Koio (@koiocollective)

“Chtěla som, aby topánka odkazovala na klasickú baletnú obuv, preto som si vybral satén,” hovorí Whiteside InStyle.com. “Od vydania v decembri sme chceli farbu priaznivú pre zimu. Hlboká, červená farba vína je perfektný, rekreačný dress-up-up alebo dress-it-down tón. Moje tetovanie na škrabance možno nájsť vyšívané na vonkajšej strane každej topánky. Dobrý tenisky môže byť veľmi definícia pohodlia, luxusu a štýlu. KOIO to určite zahnala. “Tenisky, reinterpretácia na klasickom štýle značky Capri, sú k dispozícii online dnes pre mužov a ženy za 298 dolárov a budú vás cítiť rovnako ako ulica elegantná a krásna baletka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map