Tieto tepláky schválené celebritami sú skutočne chudobné

TK
X17online.com; Splash News

Alexis Bennett

23. mája 2017 @ 14:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je zriedkavé vidieť hviezdy a nosiť sweatpants. Zvyčajne sú všetky vyrezávané vyzerajúcimi červenými kobercami, ale je to príležitostná značka, ktorú dokonca schvaľuje aj kráľovná glam Jennifer Lopezová. Nazýva sa to LAZYPANTS a videli sme niekoľko hviezd, ktoré rockovali dizajny značky, od Vanessy Hudgensovej po Alessandru Ambrosia.

Značka je známa tým, že vytvára super komfortné potenie, ale nie je to vaša priemerná dvojica joggerov, ktoré vás nechávajú vyzerať nepríjemne. Sú skutočne chudnutie vďaka efektívnej siluetě, ktorá je zúžená v členkoch a nie je príliš prázdna okolo bokov.

A dokonca si ich môžete dokonca obliecť na očarujúci vzhľad. Khloé Kardashianová zvýšila svoj štýl letiska tým, že vtiahla LAZYPANTS do stiletto topánok.

Najlepšia časť: nohavice schválené celebritami nie sú príliš drahé. Tie, ktoré niekoľko hviezd v súčasnosti obsadzuje za cenu medzi 106 a 115 dolárov. A môžete nájsť staršie verzie LAZYPANTS v predaji na Saks Off 5th za menej ako 25 dolárov.

VIDEO: Najlepšie legíny pre beh

 

Pozrite sa na niektoré z hviezd, ktoré nosia LAZYPANTS nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map