Time Machine: Naše obľúbené 80. a 90. minúty sa vrátia!

100614-80s90s-lead-594.jpg
Sarah Balch pre InStyle.com

Pam Majumdar

02 novembra 2014 @ 16:00

Nie sú to len posledné zbierky z nedávno zabalených módnych týždňov, ktoré robia vyhlásenie: “80. a 90. rokoch, radujte sa! V prípade, že ste si nevšimli, niektoré z najdôležitejších okamihov našich detstva – na pristávacej dráhe, na veľkej obrazovke a inak – sa v posledných rokoch oživili a teraz sme plnohodnotní pre-Internet extatickom.

SÚVISIACE: Alfonso Ribeiro Má “The Carlton” na Tancovanie s hviezdami

A nie je to len revolúcia pop-kultúrnych momentov, niektoré z našich obľúbených hračiek a zábav naprosto prekonal. Dokonca aj kráľovná v našich 80. a 90. rokoch, Lisa Franková, sa opäť objavuje v obchodoch s novými výrobkami a návrhmi. Vedľa trblietavého písacieho stroja a farebných, zložených zvieracích vzorov, ktoré sme prvýkrát zbadali (pozri ročník, vyššie), Lisa Frank sa ukázala ako sada gadgetov a odevov, ktoré sa budú páčiť všetkým technicky zdatným moderným fashionistom: USB kľúčenky, odpaliská v obchodoch ako je Wet Seal a obmedzená spolupráca s mestskými výrobcami. Frank tiež povedal V štýle výlučne, že bola v rozhovoroch s high-end módny návrhár pre spoluprácu, ktorá bola príliš skoro pre Mercedes-Benz Fashion Week minulý september, a je vo fronte v súčasnej dobe.

High-end Lisa Frank? K tomu hovoríme, Áno prosím. Z správy o Twin Peaksnávrat do hlavného času v roku 2016 na obnovenie Netflixu Starostlivosť o medvede v dielach, nevyzerá to, že renesancia umiera čoskoro. (Ospravedlňuj nás, keď ideme bázlivo sledovať každú epizódu The Wonder Years, ktorý je konečne na DVD.) Na to sme zaokrúhľovali niektoré z módnych momentov, ktoré robia vážne štýlový návrat.

FOTOGRAFIE: Módy 80. a 90. rokov, módy, hračky a momenty kultúry popu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map