Tomboy Chic: 15 topánok inšpirovaných pánskou potlačou na každom vzhľade

081914-páni-club-olovo-594.jpg
Greg Marino

Alexandra DeRosa

15. september 2014 @ 6:10 hod

Plochá topánka inšpirovaná pánskou obuvou môže zdvihnúť akýkoľvek súbor. Môžete nosiť túto topánku so všetkými vzhľadmi, pretože zakrivená silueta je extrémne lichotivé. Nevyrezáva sa na členku, ale tesne pod ňou – takže pretiahne nohu, pričom zdôrazňuje jej najmenšiu časť. Zachovajte túto siluetu, ako by ste mali základný čierny byt a noste ho so všetkým.

Aby ste dokázali, aká univerzálna je táto topánka, je tu niekoľko nápadov na oblečenie:

1. Choďte minimálne s ostrými, mierne orezanými cigaretovými nohavičkami a bez rukávov. V závislosti od toho, či chcete ísť o plnohodnotný vzhľad muža, buď nechajte svoj bavlnené tielko doma, alebo ho bez námahy pokryte cez ramená.

2. Vyvážte ženský vzhľad tým, že spojíte ju s mužom inšpirovaným brogue. Tento vzhľad je ideálny pre vaše obľúbené party šaty, ktoré môžu byť príliš krátke na nosenie na prácu s podpätkami.

3. Nosiť šatku inšpirovanú pánskou konfekciou ako náprotivok obľúbenej midi sukne. Silueta midi je zábavná a hravá, čo si vyžaduje vážnejšiu štruktúrovanú topánku.

4. Očistite krajky s elegantnou sukňou ceruzky a jemným pleteným sveterom a vytvorte monochromatický súbor. Myšlienkou je zachovať svoj vzhľad ako čistý rez ako je to možné. Šperky-múdry, pridať niekoľko chudý náramky a ste hotoví.

5. Ak chcete vytvoriť pohodový a pohodlný víkendový outfit, manžetou svojho priateľského džínsy a noste topánky bez ponožiek. Prenosné vrecko pre jednoduchý vzhľad.

Ak sa silueta cíti trochu príliš vypožičaná od chlapcov pre vás, hľadať štýly s oko-chytľavé prvky, ako kovové detaily a blokovanie farieb.

Ak chcete do vášho štýlu pridať dávku farebného elegantného oblečenia, nakúpte v našej galérii 15 párov topánok inšpirovaných mužmi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map