Top 7 plaviek, ktoré eliminujú topánky

lichotivý Swim Suits - LEAD
Slávna Flynet
Alexis Parente

a Lashauna Williamsovej

28. apríla 2017 @ 16:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Jeden z najhorších (a najčastejšie) problémov plaviek je príliš tesný jeden alebo dva kusy, ktoré reflektujú vyvýšeniny alebo vytvára vrcholky muffin. Cieľom je nájsť lahodný oblek, ktorý 1) zapadá a 2) vyhladzuje a zbiera. Nájdete ju vo vysoko-pásovom dvojdielnom v ktorých dno zasahuje na pupku alebo nad pupkom. To dáva oblasť bedrového kĺbu nejaké pokrytie a umožňuje vyhnúť sa všetkému problému. Ale ak dávate prednosť jednodielnemu, pozrite sa na štýl, ktorý strategicky zhromažďuje okolo oblastí, ktoré by ste chceli lesknúť s rušivými, drapákmi alebo pásom na kravatu. 

VIDEO: Získajte to telo: Ako sa dostať Abs ako Gigi Hadid

 

Robili sme pre Vás všetku prácu a našli sme najlepšie z najlepších v oblasti plaviek, od vyrezaných dvoch kusov (pozrite sa na Gigi Hadid na pláži) až po elegantné mailloty. Teraz môžete hje to breh pohodlne a sebaisto v jednom z týchto sedem oblekov, ktoré budú maskovať muffin topy a vyvýšeniny. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − = 70

map