Toto je ako jeden tričko pomôže zastaviť šikanovanie

Kúpte si tričko, zastavte šikanovanie. Alebo aspoň to je to, čo dúfam, že dievčatá proti dievčenskej šikanovanosti dúfam, že dosiahnu. Dvaja sa spojili, aby spustili perfektne opotrebovaný kolektívny tričko s označením “Play Nice” naprieč prednou časťou. Pri každom predávanom košeli bude 20% predaja prínosom pre druhovú kampaň.

“Boli sme presunuté mnohými príbehmi o deťoch a dospelých, ktoré sa zaoberali bolestivými okolnosťami, že sme boli šikanovaní, vydesení alebo sa cítili, že nie je dobré,” hovorí Lela Beckerová, spoluzakladateľka Matky. pracovali sme s nimi na spoluprácu, pomocou ktorej môžeme pomôcť pri vytváraní povedomia prostredníctvom módnej komunity, ktoré sú často obdivované a považované za vzor. Chceme povzbudiť našu komunitu, aby využila svoje hlasové a sociálne mediálne platformy, aby pomohla pochopiť a zmeniť. “

matka + Kind - Embed
Zdvorilosť

Materská a milostná kampaň povzbudzuje každého, aby zakúpil odpalisko “proti šikanovaniu, pro-dobrovoľnosť” (k dispozícii v námorníctve a bielom za $ 95 na motherdenim.com) a zdieľať správy proti šikanovaniu na sociálnych médiách pomocou hashtag #playnice.

“Je to naša nádej, že ženy a dievčatá budú nosiť tento odpal a nielen cítiť silné, ale že pozitívna správa bude mať vplyv na ľudí, s ktorými sa stretnú, zatiaľ čo ich nosia,” hovorí Lauren Paul a Molly Thompson, spoluzakladatelia Kind kampane. “S výnosmi z tejto spolupráce sme schopní ďalej podporovať našu iniciatívu Free To Be Kind, ktorá bezplatne poskytuje školský program Kind Campaign bezplatne školám na celom svete.”

Prepáčte, Taylor – nie “Bad Blood” tu.

SÚVISIACE: Kate Hudson a Michael Kors Tím, aby bojovali proti hladu na svete

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 5 =

map