Tu je dôvod, prečo Curvy Fashionista Blogger Marie Denee nenávidí pojem “Flattering”

Ona podáva radu štýlu pre všetky tvary, ale Curvy Fashionista blogger Marie Denee zavádza zákaz termín lichotivosť. “Naznačuje to, že sa pokúšate vyzerať dobre na niekoho iného,” hovorí V štýle. “Všetci máme tieto situačné zavesenia o tom, čo môžeme a nemôžeme nosiť, a niekedy ani nevieme, odkiaľ pochádzali, vždy povzbudzujem ľudí, aby vystúpili mimo škatuľku. vždy to dodržiava a zlomí to. ” Požiadali sme Denee, aby sa pokúsila o niektoré z najtrúsenejších letných trendov, a tu vysvetľuje, ako každý z vás pracovať – ​​bez ohľadu na typ tela.

Aké sezónne štýlové zavesenie počujete najčastejšie od svojich čitateľov?
Ľudia, ktorí nie sú istí svojimi stehnami, sa vždy sťažujú na to, že nemôžu nosiť šortky, ale je to len otázka hľadania správneho prispôsobenia.

Aké je tvoje tajomstvo?
Nebudete vyzerať dobre, pokiaľ nie ste pohodlní, takže si vyberte pár v dĺžke, ktorá sa nevykazuje príliš veľa. Mám rád, že lem mojich krátkych šiat padá, kde moje stehná môjho prsteňa pasú. Ale ak chcete viac pokrytia, Silver Jeans nesie denim štýly v rôznych dĺžkach.

Ak sú namontované alebo uvoľnené?
Ak sú vaše šortky tak tesné, že sú na koni, nikdy sa nebudete cítiť sebaisto, a tak ísť do veľkosti. Ak sa vám nepáči, priateľ hľadá denim, investovať do pár šaty šaty a štýl, ako by ste si kalhoty alebo sukne. Lane Bryant vytvára citrusové farebné štýly so zodpovedajúcimi bundami, ktoré budem nosiť namiesto koktejlových šiat.

Čo je bežná mylná predstava o letných obliekaniach?
To, že nosíte bielu farbu, vám spôsobí, že vyzeráte väčšie. Ak máte krivky, mali by ste sa rozhodnúť pre štruktúrované kusy. Fit-and-flare štýly hrajú dolu plné bruško a dať ilúziu bokov, a shirtdresses pridať lesk. Používajte očká, čipky alebo kožené materiály, aby ste upozornili na oblasti, pre ktoré sa cítite najlepšie.

krivky Fashionista Inbook - 2
Time Inc. Digital Studio

Bavlna-nylonová tričká, Eloquii, 90 dolárov (14-24); eloquii.com

Tak veľa z nás sa bojí nakupovať plavky. Akékoľvek tipy?
Nájdenie správneho obleku je rovnako o kvalite, ako je vhodné. Ako dobre to bude, určuje, koľko vás bude podporovať.

SÚVISIACE: Tu je návod, ako sme nosili to, čo Blogger Danielle Bernstein Balí kufor

Čo by ste mali hľadať?
Uistite sa, že švy sú vystužené dvojitým švom. Jemne potiahnite popruhy, aby ste zistili, či sa zaseknú späť. Ak tak urobia, materiál má dostatočný úsek, aby bol podporný. Ak máte veľký hrudník, vyberte si špičkové štýly, ktoré majú uzáver s háčikmi a očami, čím sa lepšia hrudník lepšie než väzby a nespôsobí to,.

Obľúbení dizajnéri?
Sorella plávať a Torrid. Sorellov štýly sú o niečo viac odhaľujúce, preto pridám úplné zakrytie od Jibriho.

krivky Fashionista Inbook - 1
Time Inc. Digital Studio

Nylon-spandex maillot, Sorella plávať, $ 89 (10 / 12-22 / 24); sorellaswim.com

krivky Fashionista Inbook - 4
Time Inc. Digital Studio

Stretch sieťové šaty, Jibri Plus Sized Oblečenie, $ 180 (10-28); jibrionline.com

Najlepší spôsob, ako zdieľať zábery na sociálnych médiách?
Používam Samsung Galaxy Edge, pretože má najrozsiahlejšie editačné nástroje. Tiež mám rád aplikáciu Instagram’s Layout. Špeciálne efekty, ako napríklad zrkadlový obraz, získajú od mojích nasledovníkov najviac rád.

krivky Fashionista Inbook - 3
thecurvyfashionista / Instagram
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

77 − = 73

map