Tu je dôvod, prečo Khloé Kardashian vytvoril veľkoklubovú džínovú líniu

TK
khloekardashian / Instagram; Výšivka od LaughingWife

Khloé Kardashian

Apríl 09, 2017 @ 14:15

Khloé Kardashian, spoluzakladateľ Dobrej Ameriky spolu s Emma Grede, zdieľa, prečo začala svoju vlastnú džínovskú líniu, keď nemohla nájsť dokonalý pár.

352: počet dní, ktoré som mal v minulom roku denim. 129: počet dvojíc džín v súčasnosti v mojom šatníku. 00-24: rozsah veľkostí dostupných v mojej dobrej americkej línii. Denim je moja uniforma, moja cesta, moja komfortná zóna a, ak som úprimný, moja závislosť.

Všetci vyzerajú úžasne v džínsoch, ak majú správny pár. Môžete byť 5 nohami nič s drobným rámom alebo 5 nohou 10 (ako ja) s veľkou ol ‘booty (tiež ako ja). Môžete byť zakrivený, štíhlý alebo atletický – na tom nezáleží. To je dôvod, prečo asi rok a pol začal pracovať na prémiovej džínovej linke pre ženy všetkých tvarov a veľkostí. Stala sa mojou absolútnou vášňou.

VIDEO: Khloe Kardashian & Emma Grede na svojom novom denimovom línii, dobrý Američan

 

Rovnako ako veľa žien, som zakrivený – a hrdý na to – a ja som dlho bojoval, aby som našiel džínsy, ktoré sa hodia na všetky správne miesta. Rád by som zdôraznil menšiu časť môjho pásu – čo si vyžaduje vysoký pásový strih – ale tiež chcem pohodlné nosenie a textílie, ktoré bude trvať. Mojim cieľom je vyhnúť sa definovaniu a rozdeľovaniu žien podľa toho, čo spoločnosť nazýva volaním “typ tela” a zabezpečiť, aby každá žena mala prístup k veľkým škrtom, ktoré pre ňu pracujú. Vykonali sme výskum asi šesť mesiacov, počas ktorých sme sa pýtali 1000 žien, aké oblečenie sa cítili najviac sexy. A hádajte čo? Sedemdesiatdva percent povedalo džínsy. Je pre mňa neuveriteľné, že v minulosti asi 140 rokov od vynájdenia denimu sa vyvinula nielen do najuniverzálnejšieho odevu, ale aj do niečoho, čo dáva ženám pocit istoty, posilnenia a krásnosti. To je to všetko. Začnite s veľkým džínsy a zvyšok padne na miesto!

Nakupujte dobrý americký denim na goodamerican.com alebo nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 + = 17

map