Tu je návod, ako nosiť červené od hlavy k päte ako štýl hviezdy

olivia Culpo
Obrázky Gotham / GC

Alexis Bennett

14. augusta 2017 @ 16:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Zabudnite na zmiešavanie výtlačkov a pomocou farebného kolieska, aby ste vytvorili vzhľad. V skutočnosti je oveľa jednoduchšia kombinácia oblečenia a je to rovnako štýlové. Víťazné kombo, ktoré štýlové hviezdy sú práve teraz, je červené. Môže sa zdať, že ohnivá farba by mohla byť príliš prudká, ale rubínové kúsky skutočne vyzerajú veľmi romanticky, keď sú spárované dohromady. Kľúčom je miešanie mäkkých textílií s štruktúrovanými detailmi. A pamätajte si menej je viac, pokiaľ ide o príslušenstvo.

Olivia Culpo nám ukázala, ako sa to deje v New Yorku. Strieborná asymetrická silueta na jej šatách dodala svojim silným, silným topánkam jemný, ženský dotyk. A jej dlhá šatka bola jediným doplnkom potrebným na to, aby vytiahol všetko-červený pohľad dohromady.

Ešte stále nie ste si istí, ako farba bude vyzerať na vás? No, mali by ste sa cítiť istí tým, že vedia, že to vyzerá úžasne proti každému tónu pleti. Seriózne sme videli toľko hviezd, ktoré vyzerajú, od Lupity Nyong’o po Nicole Kidman.

VIDEO: Tu je spôsob, akým Melania Trump nosí červený krehký diorský oblek

Potrebujete trochu viac inšpirácie? Pozrite sa na niektoré z našich obľúbených červených kúskov nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 62

map