Tu je spôsob, ako urobiť ďalší veľký nákup skutočne znamenajú niečo

Ste na trhu pre nový pár topánok? Možno ste pripravení investovať do luxusnej kabelky? Ak áno, čo robiť nákup s trochou významu? Vďaka Olivele, novému cieľu e-commerce, ktorý začal Stacey Boyd, váš ďalší pár Jimmy Choos mohol urobiť oveľa viac, než si vyzdvihnúť vaše oblečenie na ďalšiu úroveň.

Olivela, ktorá bola spustená začiatkom tohto mesiaca, je spôsob, ako si kúpiť všetky tie šikovné veci, ktoré ste posadnutí, ale zároveň zmeniť život tých, ktorí to potrebujú. Stránky spolupracujú so všetkými vašimi obľúbenými dizajnérmi (hovoríme Valentino, Stuart Weitzman, Marc Jacobs …), aby ponúkali kúsky za exkluzívne ceny. Pri každom nákupe, ktorý robíte, vidíte presne, ako vaše peniaze pomáhajú deťom v núdzi po celom svete.

“Myslím si, že v ľudstve existuje skutočné hnutie, v ktorom sa budeme zaoberať filantropiou a myšlienkou odovzdávania, či už v čase, nákupu možností alebo darovania,” povedal Boyd, jeden z 100 svetových lídrov zajtrajška Svetového ekonomického fóra. V štýle. “Módny priemysel je mimoriadne rôznorodý kultúrne a prostredníctvom tejto globálnej siete preniká sociálne dobro a” vedomie “.”

WATCH: On ma nazval MalalaRiaditeľka hovorí o stretnutí s Malalou Yousafzaiovou.

 

Tu hovoríme s Boydom o význame Olivela, o tom, ako celý proces funguje a čo má oko na nákupe z lokality.

Povedz nám trochu o mene. Čo znamená Olivela a ako to hovoríte?

\ ah – li – VAY – lah \

Olivela je odvodená z dvoch slov: Olive a Vela. Olivový strom predstavuje rast a múdrosť a Vela je latinské slovo “plachty lode”. Olivela pomáha vytyčovať deti na správnej ceste v živote.

Keď ma Malala Jousafzaiová, ktorá je najmladšou laureátkou Nobelovej ceny mieru, ma pozvala na oslavu jej 19. narodenín, navštívili sme utečenecké tábory v Dadaab v Keni av Maháme v Rwande a v tom okamihu vykryštalizovali, koľko by sme mohli urobiť pre veľmi malé množstvo peňazí pre deti, ktoré sú v celom svete vážne potrebné.

Povedzte nám, ako to všetko funguje.

Keď si kúpite niečo na Olivele, osobne financujete úžasnú charitatívnu vec, ktorá zlepšuje život detí v núdzi na celom svete.

Olivela je navrhnutá tak, aby bola príjemná, zvýšená a ľahká nákupná skúsenosť s úplnou transparentnosťou o tom, ako váš nákup prináša vplyv na životy detí po celom svete. Zákazníci vidia výhodu, ktorú každý produkt prináša a ktorý charitatívny partner ich finančné prostriedky podporia. Každý zákazník má personalizovanú on-line ovládací panel s názvom “Olivový efekt”, ktorý sleduje vplyv každého nákupu, ktorý je aktualizovaný v reálnom čase a je prístupný a zdieľaný prostredníctvom sociálnych služieb 24 hodín denne 7 dní v týždni. Všetky nákupy z webových stránok prichádzajú v krásnom balení značky Olivela. Nakoniec, počas spustenia sa každý človek, ktorý sa prihlási na zaslanie e-mailu Olivela, den školskej dochádzky darí v krajinách, kde je väčšine dievčat odopreté vzdelanie prostredníctvom fondu Malala.

Budete pridávať iné príčiny okrem fondu Malala?

Počas celého roka predstavíme ďalších charitatívnych partnerov, z ktorých všetci zdieľajú našu víziu zlepšovania života detí na celom svete. Budeme tiež pridávať viac luxusných dizajnérov a kategórií.

Aký bol proces, ako to, aby značky s vami spolupracovali na tomto novom úsilí?

Osobne som sa stretol s návrhármi a značkami, aby predstavili koncept Olivela a určili, ako by sme mohli spolupracovať. Boli sme veľmi šťastní, že niektoré z najlepších svetových dizajnérskych značiek – Valentino, Givenchy, Stella McCartney, Jimmy Choo, Dolce & Gabbana, Aquazzura, Tod, Marc Jacobs a Edie Parker – verili v našej vízii o zlepšení života detí svet a vyskočil na palubu, aby okamžite podporil.

Aké sú niektoré z vašich obľúbených produktov na stránkach práve teraz?

Olivela nesie mnoho skvelých doplnkov, ktoré môžu obliecť oblečenie alebo robiť to príležitostnejšie. Moje obľúbené:

Táto Stella McCartney Falabella Shaggy Deer Fold Over Tote, k dispozícii za 665 dolárov, Dolce & Gabbana Suede-obložené kožené ramenné tašky za 1,230 dolárov a pár platformy Aquazurra Suede, ktoré poskytujú 41 dní základných informácií o deťoch prostredníctvom nadácie GOOD +.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map