Urobte si virtuálnu prehliadku prostredníctvom najnovšieho vyskakovacieho okna spoločnosti Chanel (Áno, môžete ísť!)

kokos Club
Manuel Rodriguez

Ruthie Friedlander

10. novembra 2017 @ 1:15 hod

Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že Chanel prijme úsilie tak bohaté na ženskú silu a komunitu, ako ich novo spustený pop-up Coco Club. Koniec koncov, Mademoiselle Chanel sama bola trailblazer, nikdy sa nestratil od ťažkých problémov a tvrdej práce.

V partnerstve s The Wing, tím v Chanel vytvoril jedinečný zážitok vytvorený len pre ľudí, no, vy: viete, pracovitý, zdôraznil, žena, ktorá potrebuje prestávku, nápoj a miesto na kopanie nohy hore.

Inšpirovaný vďaka obľúbenej zbierke Boyfriend značky, Coco Club je miestom na nájdenie komunity, oddychu a dokonca sa môžete zabaviť v šialenom, hektickom rozvrhu. A keď ste tam, môžete sa stretnúť aj s inou šikovnou mocenskou ženou, ako ste sami.

Me? Viem, že by som nevadil mať šálku kávy a získať dymové očné zdvorilosti make-upu Chanel v SoHo tento víkend. A mimochodom, táto príležitosť nie je k dispozícii len pre módnu elitu. Nájdete sa v N.Y.C.? Aj vy môžete ísť.

Klub Coco bude otvorený pre verejnosť v nedeľu 12. novembra od 11.00 do 17.00 hod. na Wing SoHo v New Yorku, 52 Mercer Street. Tu sa môžete zaregistrovať pomocou kódu CocoClub.

Tu virtuálna prehliadka priestoru:

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 92 =

map