Urobte vyhlásenie s jednou (len jednou) náušnicou naraz

jednoposteľová Earring Trend
Pascal Le Segretain / Getty Images, s láskavým dovolením

Andrea Cheng

1. augusta 2014 @ 7:29 hod

Je tu niečo, čo sa vyrovnáva s vecami, ktoré sa vyskytujú v pároch, ale je tu silu a krásu v niečom tak unikátnom. Aby sme vás naučili: Rapsodizujeme náušnicu Emmy Watsonovej hry od chvíle, keď si vzala jej prvé riadkové kreslo na výstavu Valentino couture fall / winter 2014 začiatkom tohto mesiaca.

Závitom cez jej ľavý lalok bol dvojitý koniec perly Delfina Delettrez, ktorý nás robil dvojnásobne. Je dosť diskrétny, aby nepremohol, ale urobil dostatočné vyhlásenie, aby sa postavil sám, že jedna náušnica začala naše hľadanie zdĺhavých danglerov, ktoré sú ridin ‘sólo.

Využite záporný priestor (oblasť medzi vašimi lalokmi a ramenami) s náušnicami, ktoré sú zdobené drahokamy, perlami alebo hrotmi. Alebo sa chyťte na dúhovej strane s menej známymi možnosťami, ako napríklad ušná bunda (ozdobná podložka, ktorá sa krivuje do tvaru vášho laloku) alebo s elegantným reťazcom na spojenie dvojitého piercingu.

Či tak alebo onak, objavte trendu asymetrický charakter, pretože, ako sa hovorí, nedokonalosť je krása. Ale aby ste sa vyhli tomu, že ste neúmyselne stratili svoj náprotivok, zatvorte druhé ucho jednoduchým čapom. Nakupujte 14 náušníc, dopredu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map