Vaša obľúbená obchodná značka práve spustila drobné veľkosti

expresné Launches Petites Line - LEAD
Zdvorilosť

Andrea Cheng

17. januára 2017 @ 15:30

Život malého dieťaťa: keď hľadáte oblečenie, ktoré je vhodné, je to zázrak, keď považujete vášho krajčíra za vášho šľachticu, keď módne trendy na vás jednoducho vyzerajú celkom smiešne (nadmerné nad ostatnými – Vetements-cool, nadmerné na vás – dieťa hrať zdobiť). A keď práca opotrebováva všetko o tom, ako sa hodí a dokonalé prispôsobiť sa, všetko sa zdá byť dosť beznádejné. 

Našťastie spoločnosť Express, veľká maloobchodná predajňa a dodávateľ 9-to-5 základy požehnala všetky ženy s výzvou na výšku s riešením: drobný výber predaja, ktorý pracuje pre kanceláriu, večerný a mimotriedny pracovný deň , Viete, čo to znamená? Už žiadne nadmerne nekonečné košele, príliš dlhé rukávy, smiešne dlhé lemy a pásy, ktoré sa dostanú k vašemu hrudníku.

Je navrhnutý tak, aby vyhovoval a lichotivým rámom na 5’4 a menej. Nová sekcia Express je k dispozícii výhradne online na adrese express.com (a ešte lepšia doprava a vrátenie sú zadarmo). Prejdite sa a nakupujte naše obľúbené z drobného oddielu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 82 =

map