Vaše obľúbené klasické trenérske tašky sú späť – ale v čerstvých nových spôsoboch

Barneys - Lead
Zdvorilosť

Fawnia Soo Hoo

Mar 07, 2016 @ 4:45 pm

Existuje dôvod, prečo tašky z kože Coach z 70. a 80. rokov sú hot-ticket-a ťažko nájsť-položky, a to najmä počas vinobrania poľovnícke výlety. V podstate, ak vidíte jeden v nedotknutej (alebo dokonca blízko-nedotknutá) podmienka, budete chcieť chytiť to ASAP. Koniec koncov, plyšové sedlové tašky a všestranná klopa preklopenia, peňaženkové peňaženky sa ukázali ako nadčasové. Ale nie všetci máme trpezlivosť, čas alebo energiu pre intenzívny výkop cez hromadu spätných vriec, aby sme prekvapili ten prestížny klenot. No, ako mekka všetkých covetable handbags (a móda vo všeobecnosti), Barneys New York chápe túto situáciu príliš dobre. Takže na počesť trénera 75th výročie, obchodný dom spolupracuje s značkou na kolekcii s obmedzeným počtom kapsúl s názvom Coach Vintage.

Tréner v podstate vpadol na blšie trhy, vinobranie a on-line aukčné lokality, aby našiel originálne tašky 70. a 80. rokov v troch kultových štýloch: veľmi 70-ročná cestovná taška (štýl sedadla bol skutočne nosený letiskovými sprievodcami United Airlines späť deň), zips-up rameno tote Duffle a malú obdĺžnikovú sklopnú chlopňu Dinky. Repasované tašky boli renovované a aktualizované ručne v Montane s klasickými detailmi ako je okraj, preppy striping a baseball mitt inšpirované patchworking. Každá jedinečná taška Coach Vintage tiež obsahuje vlastnú koženú značku s reliéfom v zlate, ktorá číta: “Coach XO Barneys New York 1 z 1.”

Kolekcia Coach Vintage je k dispozícii na stránkach barneys.com, kým sa kúsky nepredajú. Žiadny tlak alebo čokoľvek. Pozrite sa na niekoľko našich obľúbených.

SÚVISIACE: Chloë Grace Moretz Stars v kampani Coach’s Spring 2016

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map