Vera Wang ‘s Paperless Post Stationery vás bude chcieť povedať “ja”

V perfektnom svete sa vám navrhuje a potom začnite rozhodovať o podrobnostiach vašej svadby. Ale vo svete, kde Vera Wang navrhla písacie potreby pre Paperless Post? Možno budete musieť začať plánovať svoj veľký deň skôr, ako budete mať prsteň na prst.

SÚVISIACE: Kendall Jenner beží s gangom Vera Wang na #NYFW

Spoločnosť Wang sa spojila so spoločnosťou Paperless Post, spoločnosťou, ktorá vám umožňuje vytvárať papierové aj digitálne kancelárske potreby na kolekcii nádherných zachránení termínov, pozvánok, RSVP a poznámkových kariet, ktoré sú rovnako klasické ako jej svadobné šaty.

Vera Wang for Paperless Post
Zdvorilosť

SÚVISIACE S DOPLŇUJÚCIM PODMIENKAMI: Dráha Vyzerá Milujeme: Vera Wang

“Som nadšená, že prinášam nadčasovosť dokumentov Vera Wang na platformu inovatívnu ako Paperless Post,” hovorí Wang. “Dnešná nevesta si zaslúži krásne a moderné vzory, ktoré pracujú pre jej životný štýl.” Či je tvoja svadobná téma definitívne klasická, alebo či niečo modernejšie, určite nájdeš dizajn, ktorý vyhovuje tvojmu štýlu. Viac ako 20 apartmánov v zbierke Wang pre Paperless Post je teraz k dispozícii na gravírovanie, kníhtlač, termografiu a on-line zasielanie na paperlesspost.com.

SÚVISIACE: Chystáte sa zamilovať do novej kolekcie šperkov značky Vera Wang

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map