Victoria Beckham’s Collab s cieľom je všetko, čo ste kedy chcel

Victoria Beckham Target Collection Lead
Zdvorilosť

Kim Duong

16. marca 2017 @ 14:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vyzývam všetkých módnych ľudí na svete: Victoria Beckham a Target sa spojili, aby oživili váš život (alebo, no, aspoň váš šatník). Áno, to znamená to, čo si myslíte, že to znamená: Ikona štýlu a štyri matky práve navrhli cenovo dostupnú ženskú a detskú linku pre Target a máme fotografie, ktoré to dokazujú.

Súvisiace články: Victoria Beckham naliehavo vyzýva pracovné mamičky, aby “cítili hrdosť, nie sú vinní” v posilňovaní rozhovoru

Zatiaľ čo budeme musieť počkať až do 9. apríla, aby sme dostali naše ruky na celú túto designérsky dobrotu, to, čo môžeme urobiť zatiaľ, je úbohom nad týmito fotografiami z kníhkupectva (a urobíme bežný zoznam všetkých kusov, ktoré kupujeme raz v apríli rolky okolo). Nastavená na pozadí ostrého oblohy je liga žien oblečená do klasických VB siluet: vzdušné šaty s posunom, zodpovedajúce sady mini sukne a voľné fit nohavice, takže si ich môžete naozaj ohýbať ako Beckham.

VIDEO: Malé deti rozhovorom s Victoria Beckhamovou je žurnalistika v najlepšom

 

Victoria Beckham for Target kolekcia sa pohybuje v cenách od $ 6-70. A získajte to: väčšina položiek prichádza v hodnote nižšej ako 40 USD (akým spôsobom sa tento zoznam želá?). Dámske veľkosti sa pohybujú od XS do 3x a NB-XL pre deti. Kolekcia bude k dispozícii v obchodoch aj online na adrese Target.com od 9. do 30. apríla. Prejdite sa pre všetky módne Victoria Victoria Beckham x Target ženský vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map