Vyskúšaný editor: Najlepšia športová podprsenka pre veľké busty

Editor Tested Sports Bras - Lead 2016
Zdvorilosť

Jennifer Davis

Apr 12, 2016 @ 17:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Buďme skutoční: Nájdenie športovej podprsenky, ktorá drží vaše prsia na mieste bez pocitu ako korzet je ťažké. Ako veľkosť 34D som strávila roky zdvojnásobením priemerných podprsenok. Zatiaľ čo niektoré z toho boli kvôli skutočnosti, že som mal nahradiť svoje podprsenky už pred rokmi (viem, viem), môj lov na podprsenku, ktorý môže prežiť dlhé behy, intenzívne triedy spinu a vysoko-intervalový tréning s nary a joggle prinieslo množstvo sklamaných výsledkov.

Keď hľadám športovú podprsenku, moje jediné kritérium je, že pri práci by som nemal premýšľať o mojej hrudi raz. Posledná vec, ktorú chcem, keď som dychať po dychu v polovici kola burpees, je cítiť sa nepríjemne s tým, čo mám na sebe. To všetko vedie k mojej nedávnej skúške so šiestimi športovými podprsenkami. Každý z nich odolal triede cvičenia na mojom miestnom equinoxe a zatiaľ čo všetky boli uspokojivé, niektoré stáli nad ostatnými. Prejdite nadol, aby ste videli moje myšlienky na každom z nich.

SOUVISLOSTI: 5 V štýle Zamestnanci odhaľujú svoje obľúbené tanečné kurzy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 − 25 =

map