WeWoreWhat Danielle Bernstein práve spustil rad perfektných mestských topánok

archív shoes pre-fall - LEAD
S láskavým dovolením @weworewhat na Instagram

Kim Duong

16. júna 2017 @ 18:00

Opýtajte sa WeWoreČo je Danielle Bernstein, ak má obľúbenú z najnovšej kolekcie topánok a povie: “To je ako keby si pýtali mama, aby si vybrala svoje obľúbené dieťa!” A potom pokračujte na túto otázku ani neodpovedať. Čo, dobre, dostali sme to. Keď je vaša najnovšia zbierka taká dobrá, naozaj nemôžete vybrať len jednu.

VIDEO: Najdrahšie topánky, ktoré si môžete kúpiť

 

Archív obuvi, vlastnú líniu obuvi mega-ovplyvňujúceho, len upustil svoju kolekciu pred padaním – aká je aj zostava topánok vhodných pre mestá, ktorú nemôžete pomôcť, ale začať s budovaním oblečenia okolo seba. Bernstein sa s ním podelil V štýle, “Táto kolekcia sa týkala zdokonaľovania rôznych typov topánok,” napr. gotická šnurovanie, biela go-go topánka a dokonca aj 70-tyčové zakrivenie na obľúbenom obuvi značky Chelsea. Jej MO? Navrhnite odolnú topánku, ktorá je stále módna a vyzerá na vysokej úrovni, niečo “, na ktoré sa ženy môžu spoliehať.”

@weworewhat v slonovine The Mercer

Príspevok zdieľaný archívom NYC (@ thearchiveshoes)

Na otázku, kto bol určený pre túto kolekciu, Bernstein pripustil: “Môj kupujúci som ja! Je to pre mladých dospelých, dievčatá, ktoré sú vždy na cestách, ale vždy si uvedomujú spôsob, akým sa prezentuje. “

NOVÉ PRÍSTUPY • teraz žijeme na našich stránkach!

Príspevok zdieľaný archívom NYC (@ thearchiveshoes)

Prejdite na stránku archiveshoes.com, aby ste si zakúpili kolekciu pred pádom alebo prejdite do obchodu s našimi obľúbenými ponukami.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 90

map