Zabudnite na striebro a zlato. Toto je náušnicový trend, ktorý bude dominovať toto leto

Koľkokrát ste sa zamilovali do šperku, len aby ste zistili, že hoci môže sedieť v súčasnom oddelení vášho obľúbeného obchodu, je to stále pokuta? Jemné šperky sú investíciou (dobrý, ak sa ma spýtate), ale chlapec – aký je bummer, ak si myslíte, že rubínový tenisový náramok je naozaj len šumivý reťazec skloviny.

SÚVISIACE S DANOU: Alison Lou vystupuje s plánovaným rodičovstvom

Alison Lou, klenotník so sídlom v New Yorku, postavil firmu na vytváranie zábavných, zberateľných kusov jemných šperkov. Na extravagantnejšom konci spektra si môžete kúpiť penne tvarovaný zlatý prsteň v tvare cestoviny alebo diamantový náhrdelník emodži. Na cenovo dostupnejšom konci si môžete zakúpiť jeden zo svojich 14K žltých zlatých kolíkov na zábavné tvary ako sú hviezdy (350 dolárov), písmená (280 dolárov) alebo pilulky (195 dolárov).

Emrata Loucite
Jacqueline Harrietová

A dnes sa značka rozširuje svoj sortiment oveľa viac, s 12-dielnou kolekciou farebných lucite a smaltovaných obručov v troch veľkostiach (malých, stredných a veľkých), ktoré chvália bižutériu ceny bohyne, začínajú na 125 dolárov.

Lucite je akrylová živica, ktorá sa môže vyrábať v mnohých rôznych farbách alebo tvaroch a stala sa populárnou v 40. a 50. rokoch. Okrem šperkov, ktoré sa ľahko nosia (je to mimoriadne ľahké), je to tiež cenovo dostupné bez toho, aby vyzerali, no, kvôli nedostatku lepšieho slova, lacné.

VIDEO: 6 investičných kusov, každá žena by mala vlastniť

 

“LOUCITE je prirodzeným rozšírením Alison Lou,” hovorí dizajnérka Alison Chemla na InStyle.com. “Predstavuje hravosť v jadre mojej značky a dovoľuje mi preskúmať nové formy tvorivého výrazu. Zatiaľ čo krásne šperky zostanú vždy mojou prvou láskou, budú môcť vziať smalt, niečo, čo sa v mojich jemných šperkoch nachádza, a použiť ju na Lucite bolo len tak zábavné. “

Emrata Loucite
Jacqueline Harrietová

“Chceli sme vytvoriť cenovo dostupnú a dostupnú zbierku s použitím unikátnych materiálov,” pokračuje. “Boli sme veľmi premyslene, keď sme sa zamysleli nad farbami a rozmermi našich obrubníkov – najmenšie sú skvelé pre každý deň, denné médium -to-noc, a najväčšie sú ideálne pre zábavné večer. Skutočne sme vytvorili dokonalú náušnicu včas v teplejších mesiacoch. “

Emrata Loucite
Jacqueline Harrietová

A kto lepšie modeluje najnovší sortiment ako herečka Emily Ratajkowski? Vyfotografovaná Jacqueline Harrietovou v štýle Danielle Nachmaniho, Ratajkowski vykresľuje to, čo sme mali na fotografiách lásky toľko o láske: trochu očarujúce, trochu sexy a veľa zábavy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map